Červen 2009

SmG v časopisech.!

30. června 2009 v 23:25 | eMbÉčKo |  Co už vyšlo se SmG
SmG je v časopisech Tv mini a Tv magazín, jedná se o tip na den 5.7.2oo9 kdy bude TV Nova vysílat film Velmi nebezpečné známosti.! Časopisy stojí 10,- a 8,-. Na Scany se můžete těšit.!

Velmi nebezpečné známosti v Tv.!

27. června 2009 v 17:39 | eMbÉčKo |  Dávali v Tv!
Dne 5. 7. 2009 budou na Tv Nova vysílat film ve kterém si Sarah zahrála svou první, hlavní filmovou roli.!
Hádejte, co je to za film?

Ano, máte pravdu jsou to Velmi nebezpečné známosti.!
Film bude začínat okolo 23:35.!

Buffy vs Edward (Twilight Remixed)

23. června 2009 v 22:35 | eMbÉčKo |  Videa

Hlasuj pro Sarah!!!

23. června 2009 v 21:27 | eMbÉčKo |  Soutěže
Hlasujte prosím pro eMbÉčKo: Sarah Michelle Gellar.!
Děkuji...
Kliknutím na obrázek se ti objeví stránka.!

Buffy/Faith - Bruised

21. června 2009 v 19:13 | eMbÉčKo |  Videa

I Will Remember You

20. června 2009 v 22:15 | eMbÉčKo |  Angel-videa

Diplomek

19. června 2009 v 22:01 | eMbÉčKo |  Diplomy

Sarah: Milovala jsem Davida a topila se v očích Jamese! - 2oo3

14. června 2009 v 19:00 | eMbÉčKo

Milovala jsem Davida a topila se v očích Jamese!


Měla jste si sama vymyslet titulek článku a musím říct, že jsem hodně překvapená, takhle jste nikdy nemluvila. Můžete to nějak vysvětlit?
Sarah Michelle Gellar: Získala jsem trochu odstup od Buffy, je to měsíc, co seriál skončil a chodí mi hodně pošty, hodně mailů a fanoušci se stále ptají, co bylo s Davidem a co je s Jamesem a který lépe líbá a co si o nich myslím. Chci uzavřít už tuhle kapitolu mého života nechat už vše za sebou. V létě se bude konat ještě setkání s fanoušky a pak už sbohem Buffy. A myslím, že tenhle titulek zaujme hodně fanoušků (smích). Je to myslím asi můj poslední článek pro tenhle časopis, co s námi byl roky, tak ať to stojí za to.

To naprosto souhlasím. Musím říct, že bych nikdy nečekala, že po těch fámách, co se nesly kolem Buffy a kolem Angela, byste něco takového řekla. Nechci vás od toho zrazovat, ale když řekne hvězda seriálového fenoménu, jakým Buffy bezesporu je, že milovala svého partnera, se kterým byla po tři roky spojována, tak se to rovná senzaci.
Pokud lidi nezůstanou jen u titulu a budou číst i dál, tak je myslím vše v pořádku. A nemusíte se ani bát o mé manželství, mluvila jsem včera i se svým milovaným manželem a nechává ho to úplně chladným. (smích) Nezdá se vám trochu divné, že jsem byla vždy spojována jen s Davidem a ne s Jamesem?

Možná, když to takhle pokládáte, tak ano, ale jinak je pravdou, že jako pár i v reálném světě, jste byla vždy brána jen s Davidem. Nešlo přehlednout určitě napětí, co mezi vámi bylo.
Je to tak, nebyli jsme ale nikdy víc než dobří přátelé! Nikdy! Ale bylo mezi námi určitě napětí. Když jsem ho viděla ten první den, kdy jsme všichni měli natáčet, tak si pamatuju, že jedna z těch prvních scén, která se točila, byla právě ta, jak si mě odchytí u Bronzu a dá mi něco, myslím, že to byl křížek nebo tak. Padli jsme si prostě do oka, byla jsem mladá, on taky, ale v té době k tomu ještě ženatý, takže to nám bránilo si spolu něco začít.

Ale na druhou stranu, byl ženatý právě od roku 1997 do roku 1999, přesně v době, kdy byl jako stálá postava v BUFFY. Vy jste si nikdy nepřipustila, že by to bylo i třeba jen z části kvůli vám?
Nikdy. Rozvedli se, protože se rozvedli, mně do toho nic nebylo a David není z těch, co by vynášeli vlastní věci na veřejnost, aby se to řešilo. Byli jsme přátelé, troufám si tvrdit, že jsme stále přátelé (usměje se) a já ho měla strašně ráda. Plakala jsem, když odcházel, byla jsem za něj strašně ráda, ale bylo mi to líto. Věděla jsem, že to není konec světa, ale ten pocit, že ho ztrácím, že ho Buffy ztrácí, byl hrozný. Víte, já ten vztah mezi Buffy a Angelem a strašně prožívala, myslím to vážně. Dokázala jsem se odpoutat do upírů a příšer, ale nedokázala jsem se odpoutat od pocitů Buffy, alespoň ne v tomhle ohledu a v téhle době. Když Angel řekl, že se s Buffy rozchází - to bylo v epizodě, kde má ona maturitní ples - když jí to řekl, tak jsem se rozbrečela, ty slzy v téhle epizodě jsou pravé, brečela jsem alespoň půl hodiny a to nepřeháním. Musela jsem se pak jít uklidnit. Bylo to, jako opravdu ztrácet někoho, koho milujete víc než cokoliv. Ten vztah je pro mě prototypem té velké lásky vašeho života, co už nikdy nic nepřekoná, věděla jsem, co cítí, i já takhle milovala. V té době jsem myslela, že je to víc než sama dokážu snést. Miluji svého manžela, ale tahle láska, co byla mezi nimi, to je ta, co vás potká jednou v životě.

Takže říkáte, že milostné scény se točí líp s někým, koho znáte a kdo vás přitahuje?
Chci tím říct, co bylo mezi mnou a Davidem, měli jsme k sobě blízko, povídali jsme si, zkoušeli si někdy texty, mluvili. A milostné scény… víte, nemám s nimi nějaký velký problém, že bych se styděla ukázat své tělo. Není dokonalé, to opravdu není, ale nemám s tím problém a když vím, že je to potřeba a pro tu postavu je to důležité, udělám to. Joss měl vždy mou plnou důvěru, věděla jsem do čeho se pouštím. A milostné scény se skládají z místa, kde jste vy a minimálně pět lidí. Většinou se režiséři snaží to zmírnit na naprosté minimum lidí, protože v té době, kdy se točí milostná scéna, nemá většina nic jiného na práci než se jít koukat, jak se to dělá. (smích) A David byl vždy skvělý, šlo nám to spolu dobře, ani jsme moc nemuseli přetáčet. Cítila jsem se s ním dobře a to je nejdůležitější. Můžete točit podle sebelepšího scénáře a mít nejlepšího režiséra, ale když nemůžete věřit partnerovi, možná odvete dobrý výkon, ale jinak se cítíte na nic. My měli, jak skvělé scénáře, tak nejlepší režiséry a měli i skvělé naše protějšky.

Co vůbec Riley Finn? Váš milenec a přítel, představovaný Marcem Blucasem?
Mrzí mě, jak moc ho fanoušci odsoudili. Byl skoro jak nějaký velký zlo, kterého se muselo zbavit, ale já s ním pracovala moc ráda. Je skvělý herec a moc, moc milý. A pro Buffy byl v tu dobu ideální, potřebovala v té době někoho normálního, kdo nekouše. (smích)

Vlastně vás přivedl až k vašemu poslednímu milenci v Buffy a tím je James.
Přivedl?

Přece jeho organizace vložila Spikovi čip do hlavy a tím pak začal i váš vztah.
Ano, to je pravda. To jsem si v tuhle chvíli ani neuvědomila, vlastně za to může Marc. (smích)

Takže se můžeme přesunout do té druhé poloviny, co říkáte? Topila jste s v očích Jamese Marsterse?
Se Spikem… s Jamesem… pro Buffy dlouhý příběh a pro mě moc příjemné hraní s někým, na koho se vždy můžete spolehnout. Buffy se seznamuje se Spikem vlastně ve druhé sérii, kdy se jí snaží zabít, pak jí pomáhá s Angelem. Později se vrací a pak už zůstává. Spikova postava se strašně změnila a měnil se i Buffyin vztah k němu. Když se James poprvé objevuje v Buffy ve druhé sérii, tak je to opravdový upír a chce jí zabít, ale časem se to změní a pak jí už zabít nemůže a později už ani nechce. Opovrhuje city, co cítí k Přemožitelce a viní jí z toho, že ho to přinutila cítit. Jejich vztah byl a vždycky bude jiný a je rozdílně chápán. U Buffy a Angela to byla prostě láska, ale definovat tyhle dva, to si může zkusit Joss, ale myslím, že ani on by nechtěl.

Ale vy jste aktérka toho vztahu, tak přece musíte vědět, co jste cítila, nebo co jsem měla cítit a podle toho hrát.
Buffy si nejvíce Spika cenila ve chvíli, kdy byl ochoten zemřít pro Dawn a kdy se obětoval pro Sunnydale. Nacházela v něm útěchu po tom, co se vrátila z nebe a musela se srovnat se vším, co jí v životě potkalo. Najednou stála na vlastních nohou, měla na starosti povinnosti přemožitelky, musela se postarat o sestru, o dům, ale i sama o sebe. On byl způsob, jak se s tím vyrovnat. Nebylo to vůči němu asi úplně fér. Využila toho, jak moc jí chtěl a že jí miloval a prostě si ho vzala.

Byl to ale dobrý sex.
(nadechne se) To bezesporu byl. Potřebovala objevit i tuhle stránku života a lidské sexuality, nechat se unést touhou bez ohledu na následky, bez ohledu na to, že víte, že je to možná i špatné. V tom je to tak reálné a nemusíte se vyspat s upírem starým stovky let, stačí se vyspat s obyčejným klukem někde na diskotéce, protože chcete utéct problémům a na tu chvíli je to ideální varianta. Ale to neznamená, že by pro ní nebyl důležitý. Buffy to dokazuje v sedmičce, jak moc se ten vztah začíná měnit. Spike má už duši a jejich vztah se přesune už na úplně jinou hladinu, začíná ho mít ráda, začíná jí na něm záležet, ale to vše je zastíněno událostmi sedmičky. Kdyby dostali šanci někde jinde, za jiných okolností, myslím, že by se tenhle vztah vyvinul úplně jinak. Nerada tohle porovnávám právě s Angelem. Je to myslím hloupost něco takového dělat. Nemůžete srovnávat vztahy v šestnácti a když je vám 23. Tím nesnižuji velikost ani jednoho z nich, ale je zbytečné něco vyvyšovat a nebo upřednostňovat.

Chcete říct, že vy nemáte ráda víc Angela nebo Spika?
Tohle je těžké říct, oba byli důležití, Angel je a bude láskou jejího života, v tomhle ho nikdy nemá Spike šanci dostihnout. Byl její první láska, její první milenec, na to se nezapomíná nikdy a ani Buffy. Vždycky bude věřit, že s ním bude navěky šťastná, ale osud jim to nedopřál. A Spike byl prostě v jiný čas a za jiných okolností, stejně důležitý v ten čas, jako Angel tehdy. Je to jiné, prostě každý má svůj způsob a není ani lepší ani horší.

Říkáte to krásně zaníceně.
Myslím to tak (smích), ale pořád jsem se nedostala k tomu Jamesovi a jeho očím. Víte, David je strašně hot, pokud by se do něj člověk hned nezamiloval, tak mu alespoň musí připadat sexy. James je pořádnej sexy chlap taky, ale jiným způsobem, nebo alespoň pro mě. Má nádherné oči, těch jsem si na něm všimla hned. Když jsme spolu točili, tak nemám problémy s tím, abych si uvědomovala, kdy jsem Buffy a kdy Sarah, ale James to tak nemá. To už poznáte. Na něm vidíte, kdy je to on a kdy je to Spike a někdy je takový namixovaný. Proto s tím někdy s Jossem docela bojovali. (smích) Joss to samozřejmě pozná taky. James je obdivuhodný herec, tohle co teď říkám vůbec není o tom, že by nedokázal Spika zahrát, to vůbec není pravda, byl naprosto úžasný, ale prostě na něm vidíte, že s tím někdy bojuje.
I to se mi na něm líbilo, s ním se člověk cítí v bezpečí, dá se mu věřit. Můžete jen mlčet a jen víte, že je s vámi. Někdy jsem si říkala, že kdybych byla Buffy podle sebe, tak mu podlehnu už mnohem mnohem dřív, než ona, jen kvůli těm očím. Dokáže se na vás krásně podívat, v tu chvíli cítíte, že vy jste ta jediná na světě, strašně moc dokáže dát pocit výjimečnosti, to je jeho velký dar. Říká, že se prý tak narodil (smích), že jinak by to prý neuměl, ale je to tím, že je skvělý člověk. Má strašně silné myšlení, věří v to, co dělá, dělá to s nadšením a dokáže milovat. Jeho fanoušci milují. Když někde jsme, je vidět, jak k nim přirozeně tíhne a nás ostatní nechává za sebou. Já fanoušky mám strašně ráda, ale on to dělá instinktivně. Zbožňuju toho chlapa.

James ale o sobě říká, že má k ženám velmi kladný vztah, je to možná i tím.
Ano, to má. Má je rád kolem sebe, lepí se na něj, jak vosy na med. (smích) Má svoje zásady, kterých se drží, ale to neznamená, že byl nějaký andílek, to opravdu není. (smích) Pamatuju si, že když jsme dotočili šestku Buffy a já bojuju v posledních dílech s Willow, co se stala zlou, tak jsme na konci pak měli párty. Máme jí na konci každé sezóny, takové tradiční zakončení a James tam přišel za Alyson a řekl jí, "Vidíš, vidíš, Buffy ti taky nakopala zadek. To máš za to, co nám děláš." A Aly se mu pověsila kolem krku a odpověděla mu, "Pokud jsi si nevšiml, tak já jsem jí porazila, ale Spikovi se o tom může pořád nechat jen zdát." (velký smích). Ti dva spolu pořád něco měli. Je škoda, že spolu neměli víc společných scén. (smích)

James se nezdá, když u nás byl naposledy tak se nezmiňoval. (smích)
Jo, je skromný. (smích)

Byly nějaké scény, které se vám s Davidem nebo s Jamesem točily špatně?
S Davidem ne, pokud si dobře vzpomínám, tak nemám nebo neměla jsem problém s žádnou naší scénou. S Jamesem jsme jich měli přece jenom víc a co jsem neměla ráda je scéna z Dead things (Buffy - 6x13). S tou balkónovou scénou, kdy ona tam stojí a on za ní přijde a milují se tam. Dívají se přitom na své přátelé, co jsou tam pod nimi na parketu. Myslím a nebojím se říct, že tahle scéna byla mimo Buffy a mimo Spika. Neměla tam, co dělat. Já měla trochu problémy s celou šestkou, s Jossem jsme o tom hodně mluvili. On vždycky chtěl, abychom to, co hrajeme, i cítili, že hrajeme dobře, že to není mimo, že tohle můžeme cítit. Já měla se šestkou problémy, ale prý je to tím, že jsem tohle ve svém životě v podstatě nezažila. Šestka je o tápání, o hledaní sama sebe. Tam jsem měla problém, ale to bylo scénou, ne Jamesem.

Jedna z posledních otázek je, jak jste snášela natáčení Seeing Red (Buffy - 6x19)? James se k tomu už několikrát vyjadřoval, jak špatně se mu točila. Co vy?
Ta scéna v koupelně byla jednou z nejsilnějších, co jsem celkově točila v televizi. Šla jsem na určitý práh svých vlastních možností. Byla to strašně silná scéna, Joss věděl s čím na nás jde, když jsme četli scénář. S Jamesem pak o tom hodně dlouho mluvili. Normálně nemám problémy něco zahrát, ale tohle bylo silné. Nebyly to náznaky, opravdu mě svalil na podlahu a byl rozhodnutý to udělat. Chápala jsem to já i James, že je to potřeba, že ta scéna tam patří, ale nijak to neulehčilo, to co máme dělat. James byl z toho docela špatný. Omlouval se mi několikrát a přitom nebylo za co. Jestli jsem ho někdy viděla, že byl při scéně nešťastný, tak to bylo tehdy. Zajistilo se, aby tam bylo co nejmíň lidí, ale několikrát jsme i přetáčeli. Nikdy to nenatočíte napoprvé, ale prostě se snažíte, aby to bylo co nejrychleji za vámi. Jednou bylo špatné osvětlení, jednou jsem to nezvládla já a řekla, "Stop, potřebuju pauzu." Jednou měl problémy James, bylo toho víc. Točilo se to vlastně na dvě etapy, ale tohle byla jedna ze scén v Buffy, kdy- když mi tekly slzy - tak byly i moje vlastní. Cítila jsem to, cítila jsem to jako žena. Každý herec dokáže, nebo by měl umět udělat, aby plakal, ale i tak se přidávají slzy umělé, ale tady to potřeba nebylo. James pak za mnou přišel, když už jsme to měli za sebou a objal mě. Řekl mi, "Promiň mi to, Sarah." Odpověděla jsem mu, že to není na nás, je to naše práce. Potom se uklidnit. Myslím ale, že tu chvíli prostě potřeboval slyšet, že je vše v pořádku.

Záleží mu na vás.
Ano, myslím že ano. Jemu záleží na všech. (usmívá se)

Už vás nebudu trápit a ještě jedna věc. Měli jste problémy s cenzurou, že? Vím, že se pak do nějakých edic DVD přidávali bonusy v podobě těhle videí.
Máte naprostou pravdu. My jsme měli s cenzurou strašné problémy, cenzurovali nám už trojku Buffy, o Willow a Taře radši vůbec nemluvím, Joss musel bojovat hodně, aby se mohl objevit polibek v pětce a Spike a Buffy, co na to říct. (smích) Polovinu materiálu na milostné scény jsme tam dát prostě nemohli, protože to bylo prý moc. Akční filmy naplněné střílením a krví, nenávist je všude a tady se cenzurovalo všechno. Vlastně mi takhle zcenzurovali všechny chlapy, co jsem měla. (smích)

Sarah, moc Vám děkuji za otevřenost. Opravdu moc. Chtěla byste něco říct čtenářům? Jak jste sama řekla, je tohle asi opravdu jeden z posledních článků, co tu s vámi bude.
DĚKUJU! Děkuju za všechno, děkuju za sebe, děkuju za všechny ty moje kluky, byli sladcí všichni (usmívá se), za vaši přízeň a podporu, jen díky vám jsme tu byli s vámi! Moc vás máme všechny rádi!

Holka z předměstí (Suburban Girl) bude vycházet na DvD u novin

12. června 2009 v 19:23 | eMbÉčKo |  Film NeWs
Podle nejnovějších informací bude dne 18. 06. 2009 vycházet film Holka z předměstí od společnosti Blue Sky Film. Holka z předměstí bude k dostání v pošetkách za pouhých 49,-.

Jsem v SONC a soutěžím se SmG

11. června 2009 v 21:44 | eMbÉčKo |  Soutěže
Pls hlasujte pro SmG - Je poslední za 7. eMbÉčKo: Sarah Michelle Gellar.!
Dík
Kliknutím na obrázek se ti objeví stránka.!

3.kolo SONSF

11. června 2009 v 21:36 | eMbÉčKo |  Soutěže

Hlasujte:

Diplom dodám zítra.!

anya - Velmi nebezpečné známosti23 % (0 Hlasy)23 %6 Hlasy
buf-fy - To, co dýchám23 % (0 Hlasy)23 %6 Hlasy
Veronika - Scooby Doo23 % (0 Hlasy)23 %6 Hlasy
Buffy-Agnes - Tajemství loňského léta7 % (0 Hlasy)7 %2 Hlasy
eMbÉčKo - Holka z předměstí23 % (0 Hlasy)23 %6 Hlasy

Konec 19. června 2oo9 okolo 20:00.!


FHM Magazine - SCAN

11. června 2009 v 18:28 | eMbÉčKo |  Časopisy - SCAN
imagebam.com

Královna teenagerských vyvražďovaček - Březen 2005, Premiere

11. června 2009 v 18:13 | eMbÉčKo |  Časopisy - SCAN

Bývalá přemožitelka upírů a královna teenagerských vyvraždovaček se vrací v hororu podle japonského receptu.

Osmadvacetiletá rodačka z New Yorku se v hororovém žánru pohybuje nepřetržitě od svých devatenácti, kdy získala titulní roli v seriálu "Buffy, přemožitelka upírů". Její nejnovější snímek "Nenávist" (The Grudge), předělávka japonského hororu Ju-on, pro ní přesto znamená výrazný krok kupředu.

"Není to typický strašidelný film," vysvětluje Sarah Michelle Gellar. "V Americe si pod slovem "horor" obvykle představíte prsatou holku, která ječí a utíká lesem. Japonské horory jsou ale mnohem reálnější a tím pádem i mnohem děsivější. Místo ječení spíš zůstanete stát ztuhlí strachy a nemůžete vydat ani hlásku. Tak nějak by člověk asi reagoval, kdyby se na něho sápala mrtvola."

Sarah Michelle Gellar se už od svých
4 let objevovala v reklamách. První televizní roli získala v šesti, ale diváci si jí zafixovali až jako titulní postavu seriálu "Buffy, přemožitelka upírů", kterou na obrazovce ztělesňovala v letech 1997- 2003. Po celou tu dobu představovala obyčejnou středoškolačku Buffy, která byla vyvolena k tomu, aby bojovala s démony. Rozloučení s Buffy byla asi nejtěžší věc v mém dosavadním životě," přiznává. "Tu postavu jsem měla ráda, dospěla jsem spolu s ní a seriáloví štáb byl jako moje vlastní rodina".

Pověst královny teenagerského hororu ji z televize doprovázela i na filmové plátno, kde si zahrála oběti vraždících maniaků ve filmech "Vřískot 2" a "Tajemství loňského léta", při jehož natáčení poznala svého budoucího manžela Freddieho Prince Jr. Po jeho boku se s příšerami a záhadami utkávala i ve dvojici akčních komedií na motivy známého kresleného seriálu Scooby -Doo.

V "Nenávisti" ztvárnila americkou studentku pracující v Tokiu, která se nastěhuje do domu prokletého strašnou smrtí bývalého nájemníka. Snímek režíroval Takashi Shimizu, tvůrce původního Ju-on, a natáčelo se přímo v Japonsku. "To byl jeden z hlavních důvodů, proč mě ten projekt tak zaujal," říká Gellar. "Představa že strávím tři měsíce v Japonsku, mě uchvátila."

Slušnou porci hrůzy slibuje i její příští film - drama "Revolver" o úspěšné manažerce pronásledované ve snech ženou, která byla před čtvrtstoletím zavražděna. Pak se ale Sarah Michelle Gellar chystá přece jenom zahrát na lehčí notu v muzikálu "Southland Tales". "Zpívat v něm ale nebudu," tvrdí rozhodně. "Jsem perfekcionalistka a vím, že zpěv není moje parketa."

"Když už mám hrát zavražděnou, chci aby to stálo za to. Ať jsou části mého těla po místnosti!"


Napište si o plakát SmG

7. června 2009 v 10:57 | eMbÉčKo |  NeWs
Na tento e-mail (marie@popcornweb.cz) napište prosbu.! Jestli by mohly zveřejnit plakát Sarah Michelle Gellar.!

1. Diplom od mého SB.!

7. června 2009 v 8:08 | eMbÉčKo |  Diplomy

Scháním cokoli o SmG.!

5. června 2009 v 20:19 | eMbÉčKo |  BLOG

Hojda

scháním cokoli co se týká SmG - plakáty, originální VHS, DvD s ciziny, články(nejlépe z ciziny) nejvíce ale scháním MAXIM JAK SE SMG NA TITULCE. PAK SCHÁNÍM JAKÝKOLI JEJÍ KALENDÁŘ A NEBO JAKOUKOLI PODPISKARTU.!


Hlasuj pro Sarah M. Gellar v anketě Nejatraktivnější žena měsíce

4. června 2009 v 22:40 | eMbÉčKo |  Hlasuj

Hlasovat můžete každých 15 minut.!

!.Klikni na obrázek.!
Jak hlasovat naleznete **ZDE**

Dilplomy SONSF

3. června 2009 v 18:22 | eMbÉčKo |  Soutěže

Jsem v SONSU

1. června 2009 v 23:53 | eMbÉčKo |  Soutěže
Klikni na obrázek
a hlasuj pro tento Sarahčin úesměv.!
PLS HLASUJ PRO eMbÉčKo