Leden 2010

The Air I Breathe / To, co dýchám - INFO

31. ledna 2010 v 16:34 | eMbÉčKo |  FilmoGrafie-Info

Hrají:

Sarah Michelle Gellar - Trista
Kevin Bacon, Julie Delpy, Brendan Fraser, Andy Garcia,
Clark Gregg, Forest Whitaker, Kelly Hu
a další ...

Režie:

Jieho Lee

Rok:

2oo7

Premiéra:

8. 2. 2oo7 - (European Film Market) - Německo
15. o1. 2oo8 - USA - premiéra

O čem je film?

Žánr: Drama

Film je inspirován starým čínským příslovím, které život dělí na čtyři základní emoční kameny: štěstí, požitek, žal a lásku. Obchodník (Štěstí - Whitaker) prodal svůj život sázkám na koně; gangster (Požitek - Fraser) dokáže vidět budoucnost; zpěvačka (Žal - Gellar) se stala kořistí zločinného bosse; a doktor (Láska - Bacon) musí zachránit ženu svého života. The Air I Breathe je celovečerním debutem amerického režiséra korejského původu, Jieho Lee, který má zkušenosti výhradně z natáčením krátkometrážních filmů.


People Magazín - rozhovor se Sarah a Freddiem (CZ)

30. ledna 2010 v 17:09 | eMbÉčKo |  Články, Rozhovory

V nejbližší době se do práce nevrátím

Po sedmi letech manželství se Sarah Michelle Gellar a její manžel Freddie Prinze Jr.rozhodli, že je čas na zařízení dětského pokojíčku.
Sarah Michelle Gellar je na sebe řádně hrdá. Jen před šesti týdny, ona a její manžel,Freddie Prinze Jr., přivítali na světě jejich první dítě, Charlotte Grace. Ale, temhle malý uzlíček, co spinká právě nahoře, v jejich tichém a prostorném domě v LA, je jenom jedno ze Sarahčiných nedávných úspěchů. "Zlato, hádej, co jsem dnes udělala?", zeptá se ho jakmile vstoupí do obývajícího pokoje. "Nech mě přemýšlet", říká Freddie. "Přeměnila jsi... olovo na zlato?" Gellar se pousměje a odpoví "Ok, hádej, co jsem udělala ještě k tomu? Vzpoměla jsem si naobědvat se." Prinze se usmívá "Zlato, pro tebe by, proměna olova ve zlato mohla být ještě snažší", řekne. Ačkoliv bojuje s procesem"mozku matky"- "Teď všechno zapomínám, ledaže bych si to poznamenala", říká, star, která si vychutnává každý vyčerpávající moment. SMG, 32, byla teen ikona v letech 1997-2003, díky její hlavní roli v TV seriálu Buffy the Vampire Slayer a poté se stala královnou hororů od I Know What You did Last Summer (ve kterém potkala Prinze) až k The Grudge. FPJ, 33, nejlépe ho znáte díky jeho práci v teen filmech zahrnující She´s All That a bude pravidelnou postavou v nové sérii seriálu 24. Ale jejich kariéry si teď mají přestávku, kvůli jejich novým rolím jako mámy a táty. Vzali se v roce 2002, usadili se a mezi hravým škádlením odhalují, proč čekali tak dlouho s přírustkem do jejich rodiny a jak Charlotta kompletně změnila jejich životy.

"V nejbližší době se do práce nevrátím," tvrdí SMG. "První dítě budu mít jen jednou a jen jednou zažiji ty podstatné okamžiky jejího života. Neumím si představit, že bych tu nebyla."

Jak vypadal Charlottin příchod na svět?
SMG: První kontrakce začaly v tělocvičně. Vážně jsem tomu nevěřila. Trochu se mi zvedl žaludek a můj trenér řekl, "Nemá se tvoje dítě narodit až příští týden? Nejde už teď?" A já na to, "Oh, ne, o tom pochybuju..."V TV pořád vidíte ty scény, kde ženy vyhrožují svým manželům smrtí, protože je ta bolest tak zdrcující. Dorazila jsem domů a řekla Freddiemu "Tohle nemůžou být porodní kontrakce." A on pořád opakoval "Sarah, jsi si jistá?"
FPJ: Byla jako, "Ne, myslím, že je to ta ostrá večeře, kterou jsem měla. Jsem si jistá, že budu v pohodě." Později té noci to bylo jako: "Ok, možná, že mám porodní kontrakce, ale ty by ses měl ještě trochu vyspat." Byla velmi klidná, velmi koncentrovaná a velmi připravená. Řeknu vám, tahle holka je Gandhi. Tu nic nerozhází.
SMG: Tady je další věc o porodu: Ten epidural je fantastický. Nikdo vám neřekne, že s epiduralem necítíte žádnou bolest. Byl to velmi poklidný porod.
FPJ: Bylo to jako, třikrát zatlačila a dítě bylo venku.
SMG: Ale bylo to neuvěřitelné. Cítila jsem se jako: "Můj Bože, je to moje!" Stále nemohu pořádně uvěřit, že je to jen pár týdnů, co byla uvnitř mě. Každý den se na ní podívám a cítím úctu.

Jaké je Charlotta dítě?
SMG: Směje se celý den, je milující a přítulná. A teď mě budou lidi nenávidět: Ona nebrečí. Prostě udělá "wah". Jen jednou.

FPJ: Opravdu. "Wah." A je to. Jako by chtěla získat vaši pozornost, jen na minutku.

"Je velmi přítulné dítě. Po jídle se mi ráda tulí ke krku. Je to nebe." SMG

Jak vás rodičovství změnilo?
SMG: No, jak vám Freddie může potvrdit, mám rozhodně osobnost typu A. Jsem New - Yorčanka, takže jsem nervózní víc než dost. Ale celá ta věc s mateřstvím mě tak nějak pohltila.
FPJ: Předtím byla tak trochu blázínek. Nechápejte mě špatně, miloval jsem tu její ztřeštěnost. Ale teď to má všechno pod kontrolou. Jedním slovem, je ohromná.

Jste manželé už sedm let - podle hollywoodských standardů věčnost. Proč jste s pořízením dítěte čekali tak dlouho?
SMG: Stát se rodičem je ten nejmíň sobecký čin, a musíte v životě dospět do bodu, kdy jste ochotni obětovat cokoliv a úplně všechno pro vaše dítě. Nevím, jesli by jste viděli, jak to udělat, když je vám 20. Stále dospíváte a zjišťujete, kdo jste. V našem případě jsme si chtěli být jisti, že budeme schopní dát našemu díteti vše, co máme. Když jsme se brali, bylo mi teprve 26. S Freddiem jsem se seznámila, když mi bylo 23. To je vážně málo. Ten pevný základ, který teď máme, tohle nemáš, když jsi s někým jen dva roky. Už jsme překonali všechna bouřlivá období. Už to všechno známe, jsme tým.
FPJ: Jsem tak šťastný, že jsme neměli děti ve 20, prostě jsem nebyl připravený. Ve 30 máte mnohem víc trpělivosti, cítím, že teď to mnohem víc ocením. Ve 20 pořád stoupáte a žijete stylem, "Pane Bože, nemůžu uvěřit, že jsem to včera v noci udělal." Musíte počkat, než přestanete prožívat takovéhle noci. Ve 20 je tak jednoduché být sobecký a nechtít se obětovat. Ale teď vím, že bych pro Charlotte udělal cokoliv.

"V minutě, kdy jsem se jí podíval do očí. Pomyslel jsem si "Nic na světě ti nikdy neublíží!"

Freddie, ztratil jsi otce když jsi byl velmi malý (bavič Freddie Prinze spáchal sebevraždu, než bylo Freddiemu jeden rok), co pro tebe znamená stát se otcem?
FPJ: Vždy jsem uznával to spojení rodiče s dítětem, protože jsem po tom hrozně toužil. Když jsem vyrůstal, chtěl jsem otce, a protože jsem měl představu o tom, jaký by měl otec být, jsem nadšený, že mám konečně možnost zkusit být ten chlap, vidět, jestli jím opravdu mohu být.

Jak jste se cítili, když jste zjistili, že budete mít holčičku?
SMG: Vlastně jsme to zjistili na moje narozeniny. Byla jsem ohromená, protože jsem z nějakého důvodu byla přesvědčená, že to bude kluk. Řekla jsem Freddiemu, "Díky za tu přestrojenou panenku k narozeninám!" Protože jsem vyrostla sama s maminkou, je pouto matky-dcery to jediné, co znám. Teď k nám maminka chodí každé nedělní ráno a vidí ty tři generace žen, je to docela působivé.
FPJ: Spousta chlapů chce syny, ale to by bylo moc náročné. Vím, že během mého dětství bylo hodně okamžiků, kdy jsem nemohl vystát být "Jr." Nemohl bych chtít po nikom dalším, aby tím prošel. Kdyby to byl kluk, nebyl by další Freddie Prinze. To že máme holčičku, mě skoro přimělo si oddechnout. Vím, jak tohle dělat. Vím jak ji chránit a nedovolit, aby byla stejné dítě jako já. Vím, že jí můžu zasypat láskou. Chlapec přijde jednoho dne domů a potřebuje se naučit prát. To je všechno mužská záležitost, vyrovnávání se s egem a hrdostí, a s tím se nechci muset vyrovnávat. Raději se vyrovnám se zlomeným srdcem, než se zlomeným nosem.

"Máme někoho, kdo nám pomáhá pět dní v týdnu," říká Gellar. "Ale Freddie je tak nápomocný. Celý první týden jsem neměnila jedinou plenu. Vaří pro mě tahle obrovská jídla. Je úžasný."

Jak jste vybrali jméno Charlotte?
SMG: Oba jsme chtěli něco tradičního, ale zároveň to co neslyšíš každý den. Ve třídě jsem byla jedna ze čtyř Sarah. Pro nás to bylo o hledání nějakého klasického a zároveň speciálního jména.
FPJ: Je pro ni skoro zvláštní říkat jí Charlotte. Bude chodit do školy s Magic Appleseed (Magické jabloňové semínko) nebo tak s někým, a tím pádem bude zvláštní, že bude Charlotte. Alespoň jsme to uhráli na dvě jména: Charlotte Grace. Latinoameričané dávali svým dětem pět jmen dávno předtím, než se to kvůli celebritám stalo cool. Už nějakou dobu dáváme jména jako Antonio Ricardo Luis Raoul Hector Rivera. Ale Charlotta je, doufejme, jméno, o kterém nebude mít nikdo proč mluvit.

Sarah, vypadá to, že jsi už zase ve skvělé kondici.
SMG: Je tu tlak, který tě nutí rychle se vrátit zpátky. Lidé vás sledují, aby viděli, jak to jde. Ale měla jsem během těhotenství vážně dobrou postavu, celou dobu jsem cvičila, což na to mělo velký vliv. Říká se, že kojení pomáhá a je to pravda, a já ji vozím v kočárku a chodíme na dlouhé procházky po kopcích okolo našeho domu. Džíny až do pasu jsou teď zase v módě, což upřímně oceňuji.

"Stát se matkou, znamená spat s jedním okem, a dvěma ušima, otevřenýma.", říká Sarah.

V jakou budousnost vaší dcery doufáte?
FPJ: Jak bude vyrůstat, chci si jen být jistý, že toho hodně zažije. Ať už bude chtít být účetní nebo zpěvačka nebo astronautka, chci si být jistý, že dostane každou příležitost, to dělat. Chci aby byla dítě s všeobecným přehledem, které bude cestovat a uvidí další země a pochopí, že existují různé způsoby dělání věcí. Chci, aby věděla, že tu není nic, jako je nepřetržitá radost, ačkoliv když o tom tak přemýšlím, vypadá to, že si lidé myslí, že jí prožíváme každý den. Máme tu spoustu lásky a to je podle mě to, co tvoří rodinu. Je to dobrý pocit. Cítím, že mám štěstí. Poříd říkám, že je to "odměna", ale to asi není to správné slovo. Možná je to "štěstí."
SMG: Jednou za čas nás to pohltí. Teď to bude znít jako klišé, ale ona je ten nejlepší dar, jaký jsem kdy mohla dostat a já ztrávím zbytek mého života děláním všeho, co je pro ní správné. To, co mě neustále ohromuje, je ta realita, že jsme stvořili tenhle život a teď za ní máme zodpovědnost. Je tady, je naše. Opravdu, řekla bych, že to znás dělá velké šťastlivce.

"Minutu po svatbě se tě každý ptá,"Kdy si pořídíte dítě?, říká Sarah
The Grudge 2

27. ledna 2010 v 0:42 | eMbÉčKo |  Smrtící Nenávi2t (The Grudge 2)
X--X Informations
--) Základní informace o filmu

X--X Photos
--) Fotky z filmu: Stills, Promo, DvD ...

X--X Videos
--) Videa: Trailer, Ukázky ...

X--X Posters
--) Plakáty


The Grudge 2 - Fotky / Photos

26. ledna 2010 v 0:52 | eMbÉčKo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comFilmoGraphie

23. ledna 2010 v 18:38 | eMbÉčKo |  FilmoGrafie
Movies / Filmy | Tv Movies / Tv filmy | Series / Seriály | Dubbing / Dabing

2o11:
- All My Children (1 episode)
- Ringer (1x01 - XxXX)
- Ringer (Pilotní díl)

2o1o:
- American Dad (7x01)

2oo9:
- Robot Chicken (4x07)

2oo8:
- Robot Chicken (3x20)

2oo7:
- Robot Chicken (3x09)

2oo6:
- Robot Chicken (2x06)

2oo5:
- Robot Chicken (1x02, 1x04, 1x12, 1x14, 1x17, 1x20)

2oo4:

2oo3:

2oo2:

2oo1:
- Grosse Pointe (1x16)

2ooo:
- Angel / Angel (1x19)

1999:
- Angel / Angel (1x07, 1x08)

1998:
- Hercules (1x27, 1x30)
- King of the Hill / Tatík Hill a spol. (3x02)

1997:

1996:

1995:
- All My Children (9 episodes)

1994:
- All My Children (8 episodes)

1993:
- All My Children (9 episodes)

1992:
- Swans Crossing (1x1 - 1x65)

1991:
- A Woman Name Jackie

1989:
- High Stakes
- Girl Talk (Pilot)

1988:
- Funny Farm / Blázinec
- Crossbow (2x13)
- Spenser: For Hile (3x17)

1984:
- Over the Brooklyn Bridge

1983:
- An Invasion of Privacy

Veronika Decides to Die v ČR?!

23. ledna 2010 v 10:19 | eMbÉčKo |  Film NeWs
Veronika Decides to Die, by měla vyjít v ČR v první polovině letošního roku. Vydavatelství by mělo být INTERSONIC! Bohužel se ale s největší pravděpodobností nedočkáme kina, informace se zatím vedou pouze o DvD. Ale vše to jsou zatím spekulace, všichni víme jak to poslední dobou fungovalo s filmem Possession. :-D
Až se objeví další informace dodám.!

NeWs - Nový design

21. ledna 2010 v 20:35 | eMbÉčKo |  NeWs Blog
AchoooooOoooj,

- už jsem oznámil, že jsem z5, do konce Ledna je možnost se zapsat do zápisu **SB**, pak podle toho rozdělím SB do různých skupin
- Za nový design musím poděkovat svému **SB** Buf-fy.!
- Doufám, že se vám líbí
- Pod článkem anketa, prosím hlasujte.!
- Dále se chci zeptat jestli chcete, abych sem dal pár scén z filmu VDTD?

ZATÍM PÁ...


Sháním...

20. ledna 2010 v 21:10 | eMbÉčKo |  Other
Filmy se SMG (např. Funny farm ...)
Plakáty SMG, Buffy
Výstřižky SMG? Buffy
Pokud máte pls napište do komentářů

Vzkaz pro SB

19. ledna 2010 v 17:30 | eMbÉčKo |  NeWs Blog
SB
- dneska obcházím všechna **SB**

- Chci aby jste se sem zapsali, a já si vás potom rozdělím do různých skupin.!

- A prosím zůčastněte se SONPkFsSMG

Americký obal DVD - Veronika Decides to Die

19. ledna 2010 v 0:30 | eMbÉčKo |  Film NeWs
Líbí se vám? Mě se osobně hnusí :-(
Veronika by se totiž vůbec neměla objevit v Americe v kinech, ale vyjít rovnou na DvD a to v Únoru.!


Hlasuj pro SMG jako Nejvíce ATRAKTIVNÍ ženu roku 2009

13. ledna 2010 v 19:39 | eMbÉčKo |  Hlasuj

HLASOVAT MOŽNO KAŽDÝCH 15 MINUT!

SARAH JE ZATÍM DOST VZDÁDU MUSÍME JÍ POMOCT.!
Hlasování:klikněte na obrázek!