Únor 2010

Nový dabing Buffy!

28. února 2010 v 20:44 | eMbÉčKo |  NeWs
Buffy Summersová (Sarah Michelle Gellarová )- Klára Sochorová, Xander -Alexander LaVelle Harris (hraje Nicholas Brendon) - Jan Kolařík; Willow Rosenbergová (hraje Alyson Hanniganová) - Jana Štvrtecká; Rupert Giles (hraje Anthony Stewart Head) - Daniel Dítě a další.


2008 Gotham: rozhovor se Sarah (CZ) - 1. část

26. února 2010 v 23:11 | eMbÉčKo |  Články, Rozhovory

Lidé se mě na to ptají každý den

Za několik let si Sarah Michelle Gellar poskočila z vysokoškolské přemožitelky upírů do vydělávající podnikatelky, probodávající srdce každému kdo si o ní myslel, že není víc než vysokoškolačka s cepínem. Dnes je profesionálně úspěšná, šťastně vdaná a emociálně vyspělá. A zatraceně, vypadá tak skvěle. Tak co teď dělá nově vyzrálá herečka? No, všechno.

Co dává každé herečce výdrž?

Zeptali jsme se na to newyorčanky Sarah Michelle Gellar , která je chytrá, má osobní styl a půvab pod narůstajícím tlakem na jednu nesmírně svůdnou ženu s nezlomnou slávou. Zatímco mnoho hvězdiček brzy ztratí svůj půvab, Gellar dokazuje, že je spíše mohutný strom. Její kořeny, oba, profesionální i osobní jsou silné a její větve se více rozšiřují s každou prošlou sezonou. Toto léto, Sarah, která si před pěti lety vzala kolegu Freddieho Prinze Jr., oslaví 31. narozeniny. Její kariéra postupně roste (Pokud si vzpomínáš Sarah byla jedna z dětských hvězd, která se objevovala mimo Broadway, v reklamách Burger King, teenegerských soaperách a v All My Children). Nejvíc ji, ale její fanoušci znají z šestiletého období v Buffy the Vampire Slayer, kde účinkovala v roli milované hlavní hrdinky, dívky, která podle Gellaryných slov "Nebyla nejkrásnější dívka na škole, nejpopulárnější nebo nechytřejší , ale vzala všechno co měla a dokázala s tím mnohem víc." Přechod, který udělala k filmu se zdá mistrovský: role v Cruel Intentions, I Know What You Did Last Summer, aThe Grudge z ní udělali skutečnou (a solventní ) filmovou hvězdu . Nedávno se objevila vThe Air I Breathe s polečně s Forestek Whitakerem a Kevinem Baconem a brzy si zahraje s Lee Pacem v Possession, spořivém a odvážném drama a kde Sarah ukáže ještě víc herectví než kdykoliv předtím.

Gotham: Co tě dostalo do Possession?
Sarah: No, v mém životě nastal čas, kdy ráda dělám věci, které jsou odlišné.

Gotham: Co myslíš tím "odlišné"?
Sarah:Věci, které jsem nedělala, výzvy se kterými jsem se nevypořádala. Obzvláště sPossession, zamilovala jdem si nápad dělání obsáhnutého díla. Je to jako hra:Jsou zde vážně jenom čtyři hráči a to bere místo hlavně na jedno natáčení. Miluju nápad dostávat se do myšlenek postav a zkoušet udělat něco zajímavého, z toho mála co se k sobě hodí. Než jsme našli Leea, a to bylo před Pushing Daisies, a předtím než se stal velkou hvězdou, myslím, že jediný způsob jak to dává smysl, je s námi dvěma.

Gotham:Vyrůstala jsi v New Yorku. Jak moc je dnešní město odlišné od toho, kde jsi vyrůstala?
Sarah:Jako dítě, jsi v kokoně. Teď se dostvám k průzkumu všech různých části města. Také, když tady vyrůstáš předpokládáš, že muzea jsou kdekoliv. Nevěděla jsem, že každé město nemá přírodní historické muzeum, metro nebo operu. Vážím si toho všeho, obzvláště když mám dlohou chvíli. A hlavě oceňuju, že nebývám zaseknoutá se svým autem v dopravní zácpě.ukázky z Possession!

23. února 2010 v 19:55 | eMbÉčKo |  Possession-Videa
Potom přidám i další.!


Buffy na Prima COOL další info.!

22. února 2010 v 22:45 | eMbÉčKo |  Film NeWs
Seriálové novinky v podání mladičkého kanálu Prima COOL budou následovné: seriál Angel ukončí své působení na "kůlu" a to 10. března, což je pro mnoho lidí velkým smutkem, poněvadž seriál denně přilákal více jak 1% divácké populace (pozn. red. 1% se rovná zhruba 85 000 diváků). Jenomže televize připravila pro labužníky upírských seriálů velkou "novinku" - Buffy, přemožitelku upírů, která si odbude premiéru na tomto kanále 11. 3. 2010, pro všechny příznivce doporučuji si tento den zapsat do deníku. Seriál bude vysílán v době před seriálem Simpsonovi.

Buffy kompletně v Česku v Tv.!

17. února 2010 v 20:53 | eMbÉčKo |  Budou dávat v Tv!
Na Tv Prima COOL nejspíš po skončení seriálu ANGEL zařadí seriál Buffy.!
Momentálně probíhá předabování seriálu, jsem zvědav jak to dopadne. Zatím se ještě neví ani to jestli bude dabing dělán herci, kteří ho dabovali předtím.!
Zařazení seriálu se plánuje na jaře.!

SmG v časopisu Cinema.!

16. února 2010 v 15:18 | eMbÉčKo |  Co už vyšlo se SmG
V časopisu Cinema je na str. 10 článek o Possession, protože se má objevit v kinech tak už se o něm konečně někde napsalo. Je to článek na 1,5/4 stránky.!
Cena: 98,-
Je u toho i tento obrázek.! SCAN DODÁM.!

Buffy, přemožitelka upírů - INFO

15. února 2010 v 14:51 | eMbÉčKo |  FilmoGrafie-Info

I upíři mohou mít svou noční můru!
Buffy je vyvolená chránit svět před stvořeními z temnot!

Název filmu / seriálu: Buffy, přemožitelka upírů / Buffy the Vampire Slayer
Žánr: nadpřirozený, akční
Série: I.-VII.
Počet epizod: 144
Premiéra / repríza: premiéra na Primě
Distributor: Universal
Rok výroby: 1997-2003

Autor:Joss Whedon

Nový dabing seriálu, včetně zvažovaného obsazení rolí je v přípravě, výrobě.

O seriálu:
Osud volí z každé generace dívek jednu vyvolenou, jejímž úkolem je bojovat proti upírům, démonům a jiným silám temnot. Současnou Přemožitelkou je Buffy Summersová, které je stejně jako těm předchozím přidělen Pozorovatel. Ten ji nejen chrání, ale také učí a cvičí. V dlouhé linii bojovnic je však Buffy první, které pomáhají věrní přátelé. Přemožitelky totiž mají svou výjimečnost ukrývat před ostatními, aby je nepřivedly do nebezpečí. Jenže vysvětlete to Willow a Xanderovi, nejlepším kamarádům! Snad právě díky tomu, že není na vše sama, je Buffy tou nejsilnější Přemožitelkou, jaká kdy žila. Má totiž za co bojovat. Později dokonce najde i lásku svého života, upíra Angela, kterému kdysi cikáni vrátili duši, aby trpěl za své hříchy.

Zajímavosti:
Seriál vychází z celovečerního filmu Buffy, zabíječka upírů (1992). Dějově ale nenavazuje. Je koncipován spíš jako zpracování stejného námětu, kterým je boj dívky Přemožitelky proti silám zla.

Jedna epizoda se točila 8 dní.

Všechny knihy v knihovně Sunnydaleské střední jsou opravdové.

Autor seriálu Joss Whedon přiznal, že postava Xandera je založená na něm samotném.

Sunnydaleská střední (ve skutečnosti Torrance High) už posloužila filmařům při natáčení Beverly Hills 90210. A školu Hemery High, kam Buffy chodila v Los Angeles, si můžete pamatovat z filmu Návrat do budoucnosti.

(překopírováno ze stránky www.prima-cool.cz)

SmG jako Karen v Nenávisti v Tv.!

14. února 2010 v 16:54 | eMbÉčKo |  Budou dávat v Tv!
SmG bude jako Karen v TV!
Bude to vysílat TV JOJ plus (slovensky).!
Dne 15. o2. 2o1o v 00:40
Jestli bude ovšem mít film český nebo slovenský dabing to netuším.!


Dokonalý Wall.!

13. února 2010 v 19:38 | eMbÉčKo |  Wallpapery
imagebam.com

BTVS / IWAV Merciful Death

13. února 2010 v 11:54 | eMbÉčKo |  Videa


WALL 1 - I Will Remember You

12. února 2010 v 11:56 | eMbÉčKo |  Wallpapery


Noční můra - Fotky 1

11. února 2010 v 12:01 | eMbÉčKo |  The Return-Fotky


Hiatus

10. února 2010 v 11:49 | eMbÉčKo |  NeWs Blog
Mám prázdniny a bohužel odjíždím na chatu, kde jsem odříznutý od netu, bohužel.!

Nastavím sem pár článků, takže se tu objeví nové články a v Neděli se vracím a obejdu všechny **SB**.!

Takže zatím se s vámi loučím.!

Possession?!?!

10. února 2010 v 11:00 | eMbÉčKo |  Film NeWs
Possession by snad měl v USA vyjít na DVD / Blu-ray 9. března 2010.!
Ale jestli to tak fkt bude nikdo neví.!
V Mexiku by dokonce měl jít do kin a to 26. o3. 2o1o.!
V Argentíně by se měl obevit v kinech 1. 7. 2o1o.!
U nás v ČR by se měl objevit v kinech 16. o9. 2o1o.!
JAK TO BUDE UKÁŽE ČAS.!

Eva LaRue o své přítelkyni

5. února 2010 v 14:18 | eMbÉčKo |  NeWs
Další skvělá kamarádka, kterou jsi si udělala v All My Children je novopečená maminka
Sarah Michelle Gellar. Jak si zvyká na mateřství? Už jsi se seznámila s malou Charlottou?
Ano, právě se jí narodilo miminko! Poznala jsem Charlottu a ona je prostě nádherná! Je zvláštní, protože jednu chvíli vypadá přesně jako Freddie a jindy jako Sarah. Myslím si, že vzhledově je přesně jako Freddie a pak když jsem viděla fotky malé Sarah a ona vypadá přesně jako Sarah, když byla miminko. Je podivné, jak to malé děti dokáží.
Pojala mateřství jako " kachna vodu". Je to proto, že nám po celá ta léta pomáhala. Po dobu co se připravovala na mateřství, byla pro všechny jako chůva. Ona vždycky zbožňovala děti, takže byla první osobou, která se vždycky nabídla:"Budu hlídat, nech mě postarat se o tvé dítě." Takže bylo pochopitelné, že to zvládla tak přirozeně.
A vžil se Freddie do otcovství stejně dobře?
On je prostě ten nejsladší, milující a poblázněný táta! Je to tak roztomilé, že má malou holčičku, protože s ní zachází s jako malinkou, droboučkou, křehkou věcí.