Jak Sarah reagovala na ukončení "nekonečného seriálu" All my children?

14. srpna 2011 v 11:38 | eMbÉčKo |  NeWs

Sarah se vyjádřila ke zrušení seriálu All My Children, ve kterém hrála v letech 1993 až 1995:
,,Z tohoto jsem opravdu velmi rozrušená. Tak za prvé, měli tu troufalost zrušit to na moje narozeniny. Takže jen se pusťme do diskuze. Myslím, že je to trestuhodné. Vzpomínám si na to, jak jsem byla mladší a předstírala jsem, že jsem nemocná, zůstávala jsem doma a ráda jsem z postele sledovala řadu ,ABC, nekonečného seriálu. Uvědomuji si, že teď je drsná ekonomická doba a nebylo to nezbytně finančně produktivní, ale musí tu být způsob, jak to zvládnout. A tyhle show tu byli po 40 let. Je mi líto (ale) nemyslím, že by ani jedna z těch show, které je nahrazujou, trvala víc než rok. Opravdu ne a jsem si tím jistá. A nemyslím si že se dostatečně snažili zachránit tenhle žánr. A to mě prostě ničí.
Jak jsem informovsl tak Sarah si v tomto seriálu ještě letos zahraje viz. **ZDE**

Zdroj: buffy-angel-charmed
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 17. srpna 2011 v 23:31 | Reagovat

Zajímalo by mě, jestli tě tvorba tohoto blogu baví, jestli se zajímáš doopravdy o práci tvých oblíbených herců a o jejich život, nebo to děláš jen z dlouhý chvíle a jen když zrovna nemáš co dělat tak si s tim nechceš dát takovou práci jako ten od koho to máš okopírovaný. Protože ten kdo se s tim denně dělá, hledá novinky pak je pracně překládá, může být trochu naštvaný, že ty si přijdeš na jeho/její blog a řekneš: si jo tenhle článek se mi líbí a pak ho jen zkopíruješ a zveřejníš na svém blogu! Sice tam máš uveden zdroj, ale nemusíš kopírovat články neustále. To pak můžeš dát rovnou odkaz na ten blog.

2 eMbÉčKo eMbÉčKo | E-mail | Web | 18. srpna 2011 v 0:19 | Reagovat

Ïnformace hledám sám...Bohužel jsem teď neměl moc času hledat novinky, tak proto to takhle dělám...A pokud je to informace kterou jsem já nenašel, tak jí rád poskytnu se zdrojem na tomto blogu... :-)

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?67f2da060718e3d5465dacaa996b7e49

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama