US WEEKLY - Hvězda, kterou máme rádi

10. září 2011 v 12:03 | eMbÉčKo
Co je nejlepší na hraní dvojčat?"Dostaneš dvakrát tolik hezkých mužů a dvakrát tolik krásných obleků!", žertovala Sarah Michelle Gellar (34). Hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů se vrací na obrazovky prostřednictvím televizní stanice CW v seriálu Ringer jako odloučené sestry: Bridget, právě vyléčená alkoholička a Siobhan, Manhattenská prominentka. Když Siobhan zmizí, Bridget převezme její identitu. Sarah má 23-měsíční dceru Charlotte s manželem Freediem Prinzem (35).

Jaké je hrát dvojroli?
Byla jsem zmatená, ale to byli na place všichni. Vlasy a make-up v některých případech pomáhají, ale když Bridget předstírá, že je Siobhan, vypadá stejně hrozně jako Siobhan.

Bridget byla striptérka, nechystá se flashback?
To je něco, co mám v hlavě. Na začátku říkali, že v druhé epizodě. Právě jsme dotočili pátou a díky bohu jsme se k tomu již nevraceli. Ale ano, byl by to flashback.

Proč jste se rozhodla vrátit do práce?
Řídila jsem se instinktem a cítila, že to tak má být. Pro Charlotte chci takový život, ve kterém budu první, koho každé ráno uvidí, a kdy si bude hrát s kamarády. Nechci, aby putovala z místa na místo podle toho, kde budu mít právě natáčení. Nechci prošvihnout její první den ve škole, protože natáčím film v Indii.

Byla Charlotta na natáčení?
Moji maminku mám pouze 10 minut odsud a ta obvykle ji přivede. Jednou jsem dostala dvaceti minutovou přestávku, zatímco ony byly na farmářském trhu nedaleko, tak jsem se hnala v kostýmu Siobhan - ve večerních šatech a na podpatcích - a to bylo 110 stupňů (43°C). Ale byl to čas, kdy jsem mohla vidět svou dceru, tak jsem jej nechtěla promarnit.

Jaký je Freddie "Pan Máma"?
Mám štěstí, že můj systém je tak dobrý jaký je. Když jsem měla miminko, on pracoval. Nyní je to jednoduše můj návrat k práci. Stále jsem doufala, že to byl jeho návrat k práci, ale on mi řekl, že je to můj. Je šťastný, když je doma a může Charlottu ukládat do postele!

Takže jste nyní spokojená, když je ,,řada na vás"?
Takto je to pro mě nejlepší. Byla jsem nucena mít domácí život, dělám něco zábavného a pracuji s úžasnými lidmi. Vedle toho být s mým dítětem, je toto nejlepší věc, kterou si mohu představit.


"Žonglování je jedna z nejtěžších věcí" řekla Gellar na vyvažování mateřství a prací


Překladal jsem si to sám, proto doufám, že to neuvidím někde zkopírované.
Tento článek nalezenete i na stránce ringer.cz, nýbrž jsem spoluautor této skvělé stránky o seriálu Ringer!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Shann(Ája)*-Your Affík♥ *Shann(Ája)*-Your Affík♥ | Web | 11. září 2011 v 19:48 | Reagovat

zajímavý rozhovor

2 tired tired | Web | 8. září 2016 v 23:26 | Reagovat

expres půjčky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama