Články, Rozhovory

Závody v přebalování Charlotty!

28. března 2010 v 20:23 | eMbÉčKo
Novopečený tatínek Freddie Prinze Jr. se přiznal k soutěživosti, když se jedná o 4 měsíční Charlottu Grace, měří si sám čas když mění její plínky aby se ujitil, že porazí jeho ženu, Sarah Michelle Gellar!
Pyšnící se, že "může měnit plýnky nejlépe z nich", herec spočítal jeho nejlepší čas pod 40 sekund. "Chlapi to znají, my to máme načasované! My jsme prostě jako, "Oh, chceš po nás abychom to udělali? Za jak dlouho to udlěláš ty? Ženy odvětí "Uhh, Já nevím." Muži zareagují:"46 sekund!"
Ačkoliv pokládáme Freddieho čas za velmi dobrý, zní to, jako že to má se Charlottou snadné, stejně jako jeho manželka, hvězda Buffy, Sarah Michelle Gellar, která to přiznává. "Spinká, jí a směje se, je skvělá!", řekla SMG.

2008 Gotham: rozhovor se Sarah (CZ) - 2. část

17. března 2010 v 19:23 | eMbÉčKo

Gotham:Jezdíš metrem?
Sarah:Pořád.

Gotham:Poznávají tě lidé?
Sarah:Někdy. Věc na lidech v New Yorku je ta, že vážně mají nějaké místo kam jdou."Co čteš?", na to se ptají hodně. Ale lidi mají na práci jiné věci. Nezajímají se o mě.

Gotham:Řekni nám něco o tvém smyslu pro modu.
Sarah:No, není lepší místo na nakupování nežli New York. Je tu tolik individuálního stylu. Nejsi automaticky souzen za to jak vypadáš. Nejsi lidmi okamžitě zařazen do kategorie. A lidi se tady vyšňořují, to jedna z věcí, které si můj manžel všiml. Víš, že muž nemá příliš přiležitostí se slavnostně vystrojit. A někteří muži to mají rádi!

Gotham:Vypadají tak sladce, když to dělají.
Sarah:Vypadají fantasticky! Můj muž miluje oblékání uhlazených košil a některé manžetové knoflíčky je možné vzít sebou na večeři, je to skutečně jídelní zážitek a nevyčnívají jako bolavý palec.

Gotham:Jak by jsi popsala svůj vlastní osobní styl?
Sarah:Je vyvýjející.

Gotham:V jakém způsobu?
Sarah:Zní to jako klišé, ale když ženy oslaví třicítku najdou sami sebe. Staneš se mnohem víc spokojený ve své kůži. Minulou noc u Lettermana jsem byla oblečena v přiléhavýchHerve Lerge šatech. Před dvěma, třema lety? Nikdy bych si to nechtěla obléknout.

Gotham:Proč?
Sarah:Oh, je to příliš těsné, je to tak tenké, už rozumíš? Teď mám ráda tlačící obal o něco více. Nebojím se zkoušet věci. Nebojím se selhání. V mém zaměstnání je tak mnoho tlaku, na to jak vypadáš. Někdy se cítím, že jsem souzena víc za to, jak vypadám, když jdu po červeném koberci než za svůj výkon.

Gotham:Možná máš pravdu.
Sarah:A to je děsivé. Protože tohle není to, kvůli čemu jsem šla o této branže. Ale musím říct, že miluji modu. Miluju vystrojování a tvoření vzhledu. Ráda to hodně měním, dnes byla legrace (focení obálky Gotham), protože to bylo kouzlo 40 let s lemem kolem boků . Ráda si beru něco klasického a zmodernizujo to. Mohla bych o stylu mluvit jak je den dlouhý, miluji to!

Gotham:Slyšeli jsme, že miluješ boty. Kolik párů máš?
Sarah:Oh, můj Bože. Prostě vám řeknu, že když se lidi podívají do mého šatníku, přikyvuji a stydím se. Já miluji boty. Je to pro mě výzva. Potřebuju být vysoko.

Gotham:Pracuješ se stylisty?
Sarah:Je to těžké (sladit oblečení) kvůli mému stále zaměstnanému životnímu stylu, takže určitě používám stylistku Taru Swennen. Je báječná. To co na Taře miluji je, že se nebojí mých nápadů.

Gotham:Pracovala jsi někdy s někým, kdo se jich bál?
Sarah:Někdy se můj manažer malinko bojí. Ale ona se mnou pracovala, už od mých 12 let.

Gotham:Jak se stalo, že se tvoji manažerkou nestala tvá matka?
Sarah:Moje maminka na mě v mém životě měla největší vliv. Lidi se jí pořád ptají "Jak si ji mohla pustit?" Ale bylo to bezproblémové. Dostala jsem se do bodu, kdy řekla "Je čas udělat svoje vlastní telefonáty, je čas postavit se za to sama." Cítila, že je velmi důležité učit mě, jak být dospělá. Myslela, že je to víc její práce, než neustálé starání o mě.

Gotham:Přemýšlíš vůbec o tom, že se staneš matkou?
Sarah:Nemůžu si pomoct, lidé se mě na to ptají každy den. Někdy se cítím, že dělám něco špatně. Ale až přijde správný čas, uděláme to. Právě mi bylo 30. Teď chci cestovat. Je tu chartitativní práce, kterou chci dělat. Učím se sama sobě víc věřit, a zjišťuji, že jsou věci, kterých jsem schopna dosáhnout. A když budeme mít děti, já a můj manžel budeme mít tak silný základ, protože jsme dali našemu vztahu čas vyrůst.

Gotham:Jak je manželství rozdílné od tvých představ?
Sarah:Zkouším jít do všeho s otevřenou myslí, ale je toho mnohem víc, než jsem myslela, že by mohlo být. Partnerský vztah roste do různých úrovní. A všechno v mém životě, to byla jen má maminka a já, my proti světu, takže nechat v tom někoho dalšího a mít dalšího partnera pro mě bylo těžké. Teď je můj partner, můj nejlepší přítel a můj manžel.

Gotham:Přišla jsi napříč tak připravená a vyrovnaná. Jakou cestu si razíš teď?
Sarah:No, v této kariéře můžeš být jeden moment nahoře a hned zase dole a to má pořád vzadu v mysli. Můžu růst děláním práce, kterou chci dělat? A dávám dostatečně času a péče mému osobnému životu? Byl to vážně skvělý čas na růst, dostávání práce s herci, které obdivují. Cítím se vážně vděčná za tyto příležitosti.

2008 Gotham: rozhovor se Sarah (CZ) - 1. část

26. února 2010 v 23:11 | eMbÉčKo

Lidé se mě na to ptají každý den

Za několik let si Sarah Michelle Gellar poskočila z vysokoškolské přemožitelky upírů do vydělávající podnikatelky, probodávající srdce každému kdo si o ní myslel, že není víc než vysokoškolačka s cepínem. Dnes je profesionálně úspěšná, šťastně vdaná a emociálně vyspělá. A zatraceně, vypadá tak skvěle. Tak co teď dělá nově vyzrálá herečka? No, všechno.

Co dává každé herečce výdrž?

Zeptali jsme se na to newyorčanky Sarah Michelle Gellar , která je chytrá, má osobní styl a půvab pod narůstajícím tlakem na jednu nesmírně svůdnou ženu s nezlomnou slávou. Zatímco mnoho hvězdiček brzy ztratí svůj půvab, Gellar dokazuje, že je spíše mohutný strom. Její kořeny, oba, profesionální i osobní jsou silné a její větve se více rozšiřují s každou prošlou sezonou. Toto léto, Sarah, která si před pěti lety vzala kolegu Freddieho Prinze Jr., oslaví 31. narozeniny. Její kariéra postupně roste (Pokud si vzpomínáš Sarah byla jedna z dětských hvězd, která se objevovala mimo Broadway, v reklamách Burger King, teenegerských soaperách a v All My Children). Nejvíc ji, ale její fanoušci znají z šestiletého období v Buffy the Vampire Slayer, kde účinkovala v roli milované hlavní hrdinky, dívky, která podle Gellaryných slov "Nebyla nejkrásnější dívka na škole, nejpopulárnější nebo nechytřejší , ale vzala všechno co měla a dokázala s tím mnohem víc." Přechod, který udělala k filmu se zdá mistrovský: role v Cruel Intentions, I Know What You Did Last Summer, aThe Grudge z ní udělali skutečnou (a solventní ) filmovou hvězdu . Nedávno se objevila vThe Air I Breathe s polečně s Forestek Whitakerem a Kevinem Baconem a brzy si zahraje s Lee Pacem v Possession, spořivém a odvážném drama a kde Sarah ukáže ještě víc herectví než kdykoliv předtím.

Gotham: Co tě dostalo do Possession?
Sarah: No, v mém životě nastal čas, kdy ráda dělám věci, které jsou odlišné.

Gotham: Co myslíš tím "odlišné"?
Sarah:Věci, které jsem nedělala, výzvy se kterými jsem se nevypořádala. Obzvláště sPossession, zamilovala jdem si nápad dělání obsáhnutého díla. Je to jako hra:Jsou zde vážně jenom čtyři hráči a to bere místo hlavně na jedno natáčení. Miluju nápad dostávat se do myšlenek postav a zkoušet udělat něco zajímavého, z toho mála co se k sobě hodí. Než jsme našli Leea, a to bylo před Pushing Daisies, a předtím než se stal velkou hvězdou, myslím, že jediný způsob jak to dává smysl, je s námi dvěma.

Gotham:Vyrůstala jsi v New Yorku. Jak moc je dnešní město odlišné od toho, kde jsi vyrůstala?
Sarah:Jako dítě, jsi v kokoně. Teď se dostvám k průzkumu všech různých části města. Také, když tady vyrůstáš předpokládáš, že muzea jsou kdekoliv. Nevěděla jsem, že každé město nemá přírodní historické muzeum, metro nebo operu. Vážím si toho všeho, obzvláště když mám dlohou chvíli. A hlavě oceňuju, že nebývám zaseknoutá se svým autem v dopravní zácpě.

People Magazín - rozhovor se Sarah a Freddiem (CZ)

30. ledna 2010 v 17:09 | eMbÉčKo

V nejbližší době se do práce nevrátím

Po sedmi letech manželství se Sarah Michelle Gellar a její manžel Freddie Prinze Jr.rozhodli, že je čas na zařízení dětského pokojíčku.
Sarah Michelle Gellar je na sebe řádně hrdá. Jen před šesti týdny, ona a její manžel,Freddie Prinze Jr., přivítali na světě jejich první dítě, Charlotte Grace. Ale, temhle malý uzlíček, co spinká právě nahoře, v jejich tichém a prostorném domě v LA, je jenom jedno ze Sarahčiných nedávných úspěchů. "Zlato, hádej, co jsem dnes udělala?", zeptá se ho jakmile vstoupí do obývajícího pokoje. "Nech mě přemýšlet", říká Freddie. "Přeměnila jsi... olovo na zlato?" Gellar se pousměje a odpoví "Ok, hádej, co jsem udělala ještě k tomu? Vzpoměla jsem si naobědvat se." Prinze se usmívá "Zlato, pro tebe by, proměna olova ve zlato mohla být ještě snažší", řekne. Ačkoliv bojuje s procesem"mozku matky"- "Teď všechno zapomínám, ledaže bych si to poznamenala", říká, star, která si vychutnává každý vyčerpávající moment. SMG, 32, byla teen ikona v letech 1997-2003, díky její hlavní roli v TV seriálu Buffy the Vampire Slayer a poté se stala královnou hororů od I Know What You did Last Summer (ve kterém potkala Prinze) až k The Grudge. FPJ, 33, nejlépe ho znáte díky jeho práci v teen filmech zahrnující She´s All That a bude pravidelnou postavou v nové sérii seriálu 24. Ale jejich kariéry si teď mají přestávku, kvůli jejich novým rolím jako mámy a táty. Vzali se v roce 2002, usadili se a mezi hravým škádlením odhalují, proč čekali tak dlouho s přírustkem do jejich rodiny a jak Charlotta kompletně změnila jejich životy.

"V nejbližší době se do práce nevrátím," tvrdí SMG. "První dítě budu mít jen jednou a jen jednou zažiji ty podstatné okamžiky jejího života. Neumím si představit, že bych tu nebyla."

Jak vypadal Charlottin příchod na svět?
SMG: První kontrakce začaly v tělocvičně. Vážně jsem tomu nevěřila. Trochu se mi zvedl žaludek a můj trenér řekl, "Nemá se tvoje dítě narodit až příští týden? Nejde už teď?" A já na to, "Oh, ne, o tom pochybuju..."V TV pořád vidíte ty scény, kde ženy vyhrožují svým manželům smrtí, protože je ta bolest tak zdrcující. Dorazila jsem domů a řekla Freddiemu "Tohle nemůžou být porodní kontrakce." A on pořád opakoval "Sarah, jsi si jistá?"
FPJ: Byla jako, "Ne, myslím, že je to ta ostrá večeře, kterou jsem měla. Jsem si jistá, že budu v pohodě." Později té noci to bylo jako: "Ok, možná, že mám porodní kontrakce, ale ty by ses měl ještě trochu vyspat." Byla velmi klidná, velmi koncentrovaná a velmi připravená. Řeknu vám, tahle holka je Gandhi. Tu nic nerozhází.
SMG: Tady je další věc o porodu: Ten epidural je fantastický. Nikdo vám neřekne, že s epiduralem necítíte žádnou bolest. Byl to velmi poklidný porod.
FPJ: Bylo to jako, třikrát zatlačila a dítě bylo venku.
SMG: Ale bylo to neuvěřitelné. Cítila jsem se jako: "Můj Bože, je to moje!" Stále nemohu pořádně uvěřit, že je to jen pár týdnů, co byla uvnitř mě. Každý den se na ní podívám a cítím úctu.

Jaké je Charlotta dítě?
SMG: Směje se celý den, je milující a přítulná. A teď mě budou lidi nenávidět: Ona nebrečí. Prostě udělá "wah". Jen jednou.

FPJ: Opravdu. "Wah." A je to. Jako by chtěla získat vaši pozornost, jen na minutku.

"Je velmi přítulné dítě. Po jídle se mi ráda tulí ke krku. Je to nebe." SMG

Jak vás rodičovství změnilo?
SMG: No, jak vám Freddie může potvrdit, mám rozhodně osobnost typu A. Jsem New - Yorčanka, takže jsem nervózní víc než dost. Ale celá ta věc s mateřstvím mě tak nějak pohltila.
FPJ: Předtím byla tak trochu blázínek. Nechápejte mě špatně, miloval jsem tu její ztřeštěnost. Ale teď to má všechno pod kontrolou. Jedním slovem, je ohromná.

Jste manželé už sedm let - podle hollywoodských standardů věčnost. Proč jste s pořízením dítěte čekali tak dlouho?
SMG: Stát se rodičem je ten nejmíň sobecký čin, a musíte v životě dospět do bodu, kdy jste ochotni obětovat cokoliv a úplně všechno pro vaše dítě. Nevím, jesli by jste viděli, jak to udělat, když je vám 20. Stále dospíváte a zjišťujete, kdo jste. V našem případě jsme si chtěli být jisti, že budeme schopní dát našemu díteti vše, co máme. Když jsme se brali, bylo mi teprve 26. S Freddiem jsem se seznámila, když mi bylo 23. To je vážně málo. Ten pevný základ, který teď máme, tohle nemáš, když jsi s někým jen dva roky. Už jsme překonali všechna bouřlivá období. Už to všechno známe, jsme tým.
FPJ: Jsem tak šťastný, že jsme neměli děti ve 20, prostě jsem nebyl připravený. Ve 30 máte mnohem víc trpělivosti, cítím, že teď to mnohem víc ocením. Ve 20 pořád stoupáte a žijete stylem, "Pane Bože, nemůžu uvěřit, že jsem to včera v noci udělal." Musíte počkat, než přestanete prožívat takovéhle noci. Ve 20 je tak jednoduché být sobecký a nechtít se obětovat. Ale teď vím, že bych pro Charlotte udělal cokoliv.

"V minutě, kdy jsem se jí podíval do očí. Pomyslel jsem si "Nic na světě ti nikdy neublíží!"

Freddie, ztratil jsi otce když jsi byl velmi malý (bavič Freddie Prinze spáchal sebevraždu, než bylo Freddiemu jeden rok), co pro tebe znamená stát se otcem?
FPJ: Vždy jsem uznával to spojení rodiče s dítětem, protože jsem po tom hrozně toužil. Když jsem vyrůstal, chtěl jsem otce, a protože jsem měl představu o tom, jaký by měl otec být, jsem nadšený, že mám konečně možnost zkusit být ten chlap, vidět, jestli jím opravdu mohu být.

Jak jste se cítili, když jste zjistili, že budete mít holčičku?
SMG: Vlastně jsme to zjistili na moje narozeniny. Byla jsem ohromená, protože jsem z nějakého důvodu byla přesvědčená, že to bude kluk. Řekla jsem Freddiemu, "Díky za tu přestrojenou panenku k narozeninám!" Protože jsem vyrostla sama s maminkou, je pouto matky-dcery to jediné, co znám. Teď k nám maminka chodí každé nedělní ráno a vidí ty tři generace žen, je to docela působivé.
FPJ: Spousta chlapů chce syny, ale to by bylo moc náročné. Vím, že během mého dětství bylo hodně okamžiků, kdy jsem nemohl vystát být "Jr." Nemohl bych chtít po nikom dalším, aby tím prošel. Kdyby to byl kluk, nebyl by další Freddie Prinze. To že máme holčičku, mě skoro přimělo si oddechnout. Vím, jak tohle dělat. Vím jak ji chránit a nedovolit, aby byla stejné dítě jako já. Vím, že jí můžu zasypat láskou. Chlapec přijde jednoho dne domů a potřebuje se naučit prát. To je všechno mužská záležitost, vyrovnávání se s egem a hrdostí, a s tím se nechci muset vyrovnávat. Raději se vyrovnám se zlomeným srdcem, než se zlomeným nosem.

"Máme někoho, kdo nám pomáhá pět dní v týdnu," říká Gellar. "Ale Freddie je tak nápomocný. Celý první týden jsem neměnila jedinou plenu. Vaří pro mě tahle obrovská jídla. Je úžasný."

Jak jste vybrali jméno Charlotte?
SMG: Oba jsme chtěli něco tradičního, ale zároveň to co neslyšíš každý den. Ve třídě jsem byla jedna ze čtyř Sarah. Pro nás to bylo o hledání nějakého klasického a zároveň speciálního jména.
FPJ: Je pro ni skoro zvláštní říkat jí Charlotte. Bude chodit do školy s Magic Appleseed (Magické jabloňové semínko) nebo tak s někým, a tím pádem bude zvláštní, že bude Charlotte. Alespoň jsme to uhráli na dvě jména: Charlotte Grace. Latinoameričané dávali svým dětem pět jmen dávno předtím, než se to kvůli celebritám stalo cool. Už nějakou dobu dáváme jména jako Antonio Ricardo Luis Raoul Hector Rivera. Ale Charlotta je, doufejme, jméno, o kterém nebude mít nikdo proč mluvit.

Sarah, vypadá to, že jsi už zase ve skvělé kondici.
SMG: Je tu tlak, který tě nutí rychle se vrátit zpátky. Lidé vás sledují, aby viděli, jak to jde. Ale měla jsem během těhotenství vážně dobrou postavu, celou dobu jsem cvičila, což na to mělo velký vliv. Říká se, že kojení pomáhá a je to pravda, a já ji vozím v kočárku a chodíme na dlouhé procházky po kopcích okolo našeho domu. Džíny až do pasu jsou teď zase v módě, což upřímně oceňuji.

"Stát se matkou, znamená spat s jedním okem, a dvěma ušima, otevřenýma.", říká Sarah.

V jakou budousnost vaší dcery doufáte?
FPJ: Jak bude vyrůstat, chci si jen být jistý, že toho hodně zažije. Ať už bude chtít být účetní nebo zpěvačka nebo astronautka, chci si být jistý, že dostane každou příležitost, to dělat. Chci aby byla dítě s všeobecným přehledem, které bude cestovat a uvidí další země a pochopí, že existují různé způsoby dělání věcí. Chci, aby věděla, že tu není nic, jako je nepřetržitá radost, ačkoliv když o tom tak přemýšlím, vypadá to, že si lidé myslí, že jí prožíváme každý den. Máme tu spoustu lásky a to je podle mě to, co tvoří rodinu. Je to dobrý pocit. Cítím, že mám štěstí. Poříd říkám, že je to "odměna", ale to asi není to správné slovo. Možná je to "štěstí."
SMG: Jednou za čas nás to pohltí. Teď to bude znít jako klišé, ale ona je ten nejlepší dar, jaký jsem kdy mohla dostat a já ztrávím zbytek mého života děláním všeho, co je pro ní správné. To, co mě neustále ohromuje, je ta realita, že jsme stvořili tenhle život a teď za ní máme zodpovědnost. Je tady, je naše. Opravdu, řekla bych, že to znás dělá velké šťastlivce.

"Minutu po svatbě se tě každý ptá,"Kdy si pořídíte dítě?, říká Sarah

Buffy, přemožitelka upírů, je matkou, porodila dceru

25. září 2009 v 17:09 | eMbÉčKo
Herečka Sarah Michelle Gellarová se o víkendu stala po sedmi letech snažení šťastnou matkou. Otcem jejího prvorozeného dítěte je herec Freddie Prinze známý z filmu Tajemství loňského léta.
Herečka, která od svého manžela převzala příjmení Prinzová, porodila v sobotu holčičku, kterou pojmenovala Charlotte Grace. "Celá rodina je štěstím bez sebe," přiznal mluvčí Gellarové Prinzové. Za Freddieho se Sarah provdala v roce 2002, teprve letos v dubnu oznámili úspěšný pokus o početí.
"Až budememít děti, budeme mít s manželem velmi silnou základnu, protože jsme našemu vztahu dali dost času, aby vyrostl. Já se snažím do všeho jít s otevřenou myslí, ale je to o mnoho víc, než jsem si myslela, že by mohlo být. Partnerství se dostane na úplně jinou úroveň. A celý můj život, to byla zatím jen má máma a já, my proti světu, takže pustit tam někoho dalšího a mít partnera bylo pro mě dost těžké. Teď je mým partnerem, mým nejlepším kamarádem a mým manželem," komentovala Prinzová před časem své sedmileté manželství.
Sarrah Michelle GellarováSarrah Michelle Gellarová
Manželé se spolu seznámili při natáčení, zahráli si spolu hned v několika filmech včetně Tajemství loňského léta. Pro oba partnery jde o prvního a dlouho očekávaného potomka. Šťastná maminka se nyní věnuje mateřským povinnostem, zatímco Prinze se chystá na natáčení další série seriálu 24 hodin, kde dostal roli.
Článek převzat z:
iDnes

Krotitelka upírů Sarah Michelle Gellar: Má holčičku!!

24. září 2009 v 16:15 | eMbÉčKo
Hvězda seriálu Buffy, krotitelka upírů Sarah Michelle Gellar (32), která si vzala příjmení svého manžela Freddieho Prinze, je po sedmi letech konečně matkou.

Serveru People.com to exkluzivně potvrdili samotní rodiče. "Narodila se nám krásná dcerka Charlotte Grace Prinze, jsme tak šťastní," nechala se slyšet herečka. Pro pár je to první potomek, Sarah Michelle totiž dlouhou dobu nemohla otěhotnět. Nakonec se ale podařilo a pár v dubnu potvrdil, že se stanou rodiči.

Zatímco novopečený otec Frediie se teď bude věnovat hlavně natáčení nové série televizního seriálu s názvem 24, Sarah Michell si prý dopřeje roli matky a její jedinou hvězdou bude v blízké době jen Charlotte Grace.

Šťastní rodiče Prinzovi
Článek převzat z: Aha!

Hvězda seriálu Buffy - rok 2001, BBC

13. září 2009 v 0:06 | eMbÉčKo

Hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů - Sarah Michelle Gellar - si s námi exkluzivně popovídala o rolích, o malých sestrách a o tom jak nerealistická je její postava Buffy.

Velká zodpovědnost

Považujete se za herecký vzor, nebo je tím vzorem Buffy?
Myslím, že to jsou dvě oddělené věci, ale vzpomínám si, jaké to bylo v tom věku, koukat se do časopisů a obdivovat takové holky. Lidé vystupující v televizi, ve filmech, muzikanti - všechno čím byli jsem obdivovala a snažila se být jako oni a i když to může být jen malá troška inspirace… uvěřit, že vaše sny se mohou splnit a budete je moci následovat, myslím že to je úctyhodné.

Stále veselá?

"Dostat se" z role a obléct si jiné šaty.
Zrovna dneska jsem o tom žertovala, že na začátku jsem jako Buffy pořád musela nosit sukně a těsné šaty a já si (teď) nemůžu ani za nic vzpomenout, ve které epizodě jsem naposledy měla na sobě džíny. Je to rozhodně aspoň trochu úleva.

Jako u všeho si musíte plynule zachovat svůj nápaditý šmrnc a zajistit, aby byla postava pořád něčím zajímavá. Protože Buffy už se stala opravdu poctivou a přímou osobou, je fajn vždycky být jednou za čas tím, kdo říká vtipy a je vtipný a je fajn jednou za čas dělat něco trochu jiného. Nemělo by to Buffy nijak změnit a nemělo by změnit ani směr, kterým se postava Buffy vyvinula, ale je příjemné, že člověk může dělat i něco trochu jiného.

Líbání se Spikem

Bude Buffy vůbec milovat Spika?
Jedna moje část bude vždycky věřit a doufat v to, že Angel je pravou láskou Buffy. Že kus jejího srdce bude s Angel po celý zbytek života. To neznamená, že je to někdo, s kým bude navěky.

Vztah Buffy a Spika je o tom, že si ti dva hodně rozumí ve věcech, ve kterých jí nikdo jiný nemůže porozumět. Oba žili stovkami životů a myslím, že je mezi nimi spojení, které se bude během dalších let rozvíjet, když si Buffy uvědomí, že mu může opravdu věřit a může se o něj opřít a že on je někdo, kdo jí skutečně rozumí, narozdíl od všech ostatních.

Velká sestra

Cítíte se teď na svůj věk, když máte malou sestru?
Jestli se cítím stará? Takhle zní ta otázka?(Smích). Protože se mě každý neustále ptá, jestli se cítím stará. Jako kdybych se stávala moc starou a oni si přivedli někoho mladšího? Tak to bylo myšleno?

Shlédla jste se v hraní tohohle "sesterského chování" vůči Michelle?
V tomhle mě asi docela nenávidí. Měla už starší sestru - ale myslím, že já jsem na ni tvrdší než její sestra, ale je velice schopná, a to zvedá laťku hodně vysoko, takže od ní očekávám maximum.

Ze všech jsou panenky

Jaké to je, když podle vás udělají panenku?
Vypadám jako Erica Estrada z Chips, fajn! Tohle si myslím o panenkách Buffy a abych řekla pravdu - je mi jasné, že až tohle řeknu, tak mě za to (budou) lidi nenávidět - nevypadají zrovna jako panenky, se kterými by si mohly lidé hrát, jestli víte, co tím myslím. Snad jen tak, že by je vysvlékali.

Musela jste se podrobit laserovému scanu, který teď používají, aby zachytili detaily vašeho obličeje?
Myslíte snad, že používají jen nakreslené skicy? Podrobila jsem se hodně laserovým scanům, z mnoha různých důvodů.

Životní úspěch

Výhra Teen Choice Award.
Cena pro starého člověka, cena za celoživotní úspěch, jo. Špatně vyhláskovali moje jméno, ale naštěstí jen na listině.

Neustále se mě někdo ptá na tu novou, ale já nemám doma jen jednu cenu. Ve skutečnosti jich doma máme, tuším šest nebo sedm.

Práce na Scooby Doo

Práce na filmu Scooby Doo v Austrálii.
Bylo to podruhé, co jsem pracovala v Austrálii, přesně na tom samém místě. Miluju Austrálii. Mým snem je mít tam zajištěné nějaké bydlení a jezdit tam a zpátky. Obsluha je tam úžasná, lidé jsou tam skvělí, kultura je ohromující, cítila jsem se jako na placené dovolené.

Obeznámenost

Kdy jste se dozvěděla o senzačním konci páté série?
Víme občas něco málo. Ve skutečnosti jsem věděla už asi tři roky (z části) o celé minulé sérii. Byla tu jakási posloupnost snů, které Buffy měla - myslím, že to bylo ve třetí sérii s Faith. Faith tam řekla takový rébus, myslím, že něco jako: "Jo, jo. Ještě něco. Slečna Muffetová odpočítáva 7 3 0." Šla jsem za Jossem a zeptala jsem se ho, to co znamená. Tehdy mi vysvětlil, že bude mít Buffy sestru, Dawn a že se její postava v seriálu objeví. Tehdy jsem si vlastně uvědomila, jak to bude v budoucnu, to velké překvapení, o kterém jsme zmínili. Tenkrát jsem si to asi uvědomila.


rok 2001, BBC
Photoshoot: The Grudge Italy - 2oo4

Fobie hollywoodských celebrit: Čeho se bojí slavní

5. září 2009 v 22:36 | eMbÉčKo

V DENNÍM TISKU AHA! SE 17.10.2008 OBJEVIL ČLÁNEK, KDE BYLA UVEDENA I FÓBIE SARAH.!

LOS ANGELES - Každý se něčeho bojí. Pavouků, hadů, výšek, vody či létání. Jsou ale i kurióznější fobie, třeba strach ze sov nebo z ryb. V tomto ohledu nejsou výjimkou ani hollywoodské celebrity…

■ Sarah Michelle Gellar (31)
má strach ze hřbitovů. Ve filmu »Buffy, přemožitelka upírů« se kvůli ní muselo točit na umělých hřbitovech.

Dále se v článku objevily i další hvězdy jako např. Kamarádka Sarah JLH nebo její oblíbená herečka apod.

■ Nicole Kidman (41)
má panickou hrůzu z motýlů. Říká: "Klidně bych mohla být celá pokrytá šváby, ale dotyk motýla nesnesu."

■ Jennifer Love Hewitt (29)
má panický strach ze žraloků, kvůli tomu se nikdy nekoupe v moři. Navíc trpí hypochondrií. Tvrdí: "Mám úplně všechny nemoci. Jsem si jistá, že ptačí chřipku jsem měla čtyřikrát nebo pětkrát."

Další naleznete ZDE

BLESK: Sarah Michelle Gellar čeká první miminko

14. dubna 2009 v 17:47 | eMbÉčKo

Zabíječka upírů bude matkou

Sarah Michelle Gellar čeká první miminko

Herečka Sarah Michelle Gellar čeká první miminko, počala ho se svým mužem Freddiem Prinzem mladším. Potomka přivítají na světě po sedmi letech manželství.


"Jsou opravdu velmi nadšení," uvedl zdroj blízký herečce pro magazín People.

Michelle by měla rodit na podzim a do té doby chce stihnout dokončit některé své herecké závazky. Pro televizi HBO natáčí The Wonderful Maladays, v němž hraje Alice Malady a přijala také roli výkonné producentky za kamerou. Její manžel Prinze teď dokončil komedii No Heroics televize ABC.

Sarah Michelle Gellar se proslavila seriálem Buffy, přemožitelka upírů. Z filmové práce je pro ni asi nejvýznamnější role v hororu Tajemství loňského léta. Newyorská židovka bude mít 14. dubna dvaatřicet let.
   Blesk.cz   
 
 

Reklama